Apple iTunes

Apple müzik paylaşım ve indirme programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68 MB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma Apple inc
iTunes, Mac veya PC için ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki müzikleri ve videoları düzenler ve oynatır. Tüm içeriğinizi eşzamanlanmış olarak tutar.
iTunes, Mac veya PC için ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki müzikleri ve videoları düzenler ve oynatır. Tüm içeriğinizi eşzamanlanmış olarak tutar.
Ayrıca bilgisayarınızda, iPod touch'da, iPhone'da ve iPad'de eğlenmek için gereken her şeyi bulabileceğiniz bir mağazadır.

Dinleme ve izlemenin başladığı yer.
iTunes Mac veya PC'deki tüm müziklerinizin, video podcast'lerinizin ve amatör videolarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar.
Bundan sonra bir şey izlemek veya dinlemek istediğinizde CD'lerinize bakmak veya sabit sürücünüzde arama yapmak zorunda değilsiniz - sadece bilgisayarınıza gidin ve iTunes'u açın.

iTunes arşivinizle, her şeye daha hızlı göz atabilir, hepsini daha kolay bir şekilde düzenleyebilir ve ruh halinize göre dilediğinizi çalabilirsiniz.

Siz nereye giderseniz gelir.
Müzik ve videolarınızı bir Mac veya PC'den iPhone'unuza, iPod'unuza ya da iPad'inize nasıl aktarırsınız? iTunes bunu sizin için yapar. Peki ya fotoğraflar, kişiler ve takvimler? Onları da aktarır.

iTunes, bilgisayarınızdan cihazınıza ve cihazınızdan bilgisayarınıza eşzamanlamayı şaşırtıcı bir şekilde kolaylaştırır.
Siz sadece cihazınızı bağlayın, o her şeyi olarak eşzamanlasın.

Melodileri akışına bırakın.
iTunes 10 ve AirPlay ile sevdiğinız müzikleri evinizin her yerinde kolay ve sorunsuzca çalabilirsiniz. AirPlay kablosuz teknolojisi hoparlörlere, AV alıcılarına ve iPod aksesuarlarına ulaşarak iTunes arşivinizdeki tüm şarkılardan ve tüm çalma listelerinden her odada faydalanmanızı sağlar.
Apple iTunes indir